تبلیغات
Sounds - Armin van Buuren
 
Sounds
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM

آرمین ون بورِن، متولد ۲۵ دسامبر ۱۹۷۶(۳۵ سال) در لیدن هلند یک تهیه کننده و دی جی هلندی در سبک ترنس است. در سالهای ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ مقام اول را در لیست سالیانه ی ۱۰۰ برترِ محبوب ترین دی جی از "مجله ی دی جی" کسب کرد. و این مسئله او را به اولین دی جی که چهار سال پیاپی این مقام را کسب می‌کند تبدیل کرد. از ۲۰۰۱ ون بورن یک نمایش رادیویی به نام "A State of Trance" را برگزار می‌کرد که به صورت هفتگی بالای ۳۰ ملیون مخاطب در بیش از ۴۰ کشور دارد که آن را تبدیل به پر مخاطب ترین نمایش رادیویی در جهان می‌کند آلبوم سال ۲۰۰۸ او، Imagineدر جدول آلبوم‌های هلندی مقام اول را بدست آورد. آرمین ون بورن از آغاز کارش تنها در استودیوی خودش کار می‌کرد تا زمان انتشار آلبوم سوم، Imagine در ۲۰۰۸ که او شروع به کار با بنو دی‌خوی از گروه Rank ۱ روی تمام محصولات و ریمیکس‌های تک نفره اش کرد. او همچنان به خاطر اثر سالیانه ی "میکس سال" که شامل قطعات مختلف از محبوب ترین آهنگ‌های ترنس سال می‌باشد به خوبی شناخته شده‌است. هر "میکس سالانه" شامل حدود ۸۵ انتشار انفرادی و منحصر به فرد می‌شود که در یک میکس ۲ ساعته ساخته می‌شود و در ۲ سی دی منتشر می‌شود و البته در آخر هر سال در نمایش رادیویی او نیز پخش می‌شود. به گفته ی ون بورن ساخت هر "میکس سالانه" چندین ماه زمان می‌برد که شامل هزاران تدوین دیجیتالی صدا و صدها پلاگین صوتی است.

زندگی شخصی

همان طور که گفته شد او در لیدن هلند در ۲۵ دسامبر ۱۹۷۶ به دنیا آمد ولی در جایی به نام "Koudekerk aan den Rijn" بزرگ شد. او دبیرستان را در سال ۱۹۹۵ به اتمام رساند و برای آموختن وکالت وارد کالج شد. در زمان آموزش وکالت علاقه ی او به ساخت موسیقی شکوفا شد و او در کلوب محلی آنجا به نام نکسوس به عنوان دی جی شروع به کار کرد. از آنجایی که دوره ی موسیقیایی او در حال آغاز بود وکالت را معلق گذاشت اگرچه که او در سال ۲۰۰۳ به مدرسه ی وکالت برگشت و درسش را به اتمام رساند. در ۱۸ دسامبر ۲۰۰۹ آرمین با اریکا ون ثییِل در واسِنار هلند ازدواج کرد. آنها در طول تعطیلات در جزیره ی کرت ملاقات کردند و به مدت ۹ سال قبل از ازدواج با یکدیگر بودند. در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۱ آرمین حاملگی همسرش اریکا را در توییتر اعلام کرد. او امیدوار است که فرزندش در تابستان امسال بهترین تولیدش (ثمره اش) در زندگی برای همیشه باشد.

مسیر کاری

۱۹۹۵ – ۱۹۹۹: اوایل و موفقیت

از ۱۹۹۵ ون بورن قطعات زیادی تحت عنوان لیبل‌های متفاوت با موفقیت روز افزون منتشر کرده. اولین موفقیت بزرگش قطعه ی "Blue Fear" بود که توسط "سایبر رکوردز" در ۱۹ سالگی منتشر شد. این قطعه ی یورو ترنس او را وارد چارت(جدول) بریتانیا کرد. قطعه ی "Communication" تحت همان لیبل منتشر شد و موفقیت عظیمی در ایبیزای اسپانیا در تابستان ۱۹۹۹ کسب کرد. بعد از عقد قرارداد با "AM PM رکوردز" این قطعه در سال ۲۰۰۰ مقام ۱۸ را در uk chart کسب کرد. ون بورن فعالیت دی جی ای خود را از کلوب نکسوس در لیدن آغاز کرد؛ جایی که اجرای مجموعه‌های دی جی طولانی را یاد گرفت. که معمولا هر مجموعه بین ۶ تا ۷ ساعت طول می‌کشید. او در طول تعطیلات مدرسه بیش از ۴ بار در هفته اجرا می‌کرد. در ۱۹۹۹ او دیو لویس را ملاقات کرد، کسی که او را در انگلیس و آمریکا به عنوان دی جی معرفی کرد. در ۲۰۰۱ با ورودش به لیست ۱۰۰ برتر مجله ی دی جی در مقام ۲۷ مسیر حرفه ایش در حال شتاب گرفتن بود. او در بیش از ۲۵ کشور مختلف اجرا کرده بود و اغلب در بخش اصلی فستیوال‌های تابستانی بزرگ حضور داشت. ون بورن یک رکورد شکنی با اجرای مجموعه ی دوازدهو نیم ساعته در تالار رقص در لاهه ی هلند داشت. ون بورن، در آغاز سال ۱۹۹۹ لیبلش با نام "آرمایند" را همراه با شرکت یونایتد رکوردینگز آغاز کرد. اولین انتشارش Gig – "One" با استقبال خوبی مواجه شد. برای دومین اثرش، "Touch Me" خود را به نام Rising Star معرفی کرد که اثرش در بریتانیا قبل از اینکه منتشر شود قراردادی با Ministry of Sound منعقد کرد. در زمان انتشار سومش، Gimmick – "Free" با R&S Records قرارداد بست و توانست لیبل خود را به سرعت معروف کند. او با نام مستعار Gaia قطعه ی "۴ Elements" را به وسیله ی لیبل " "Captivating Soundsکه از زیر مجموعه‌های سرکت برادران وارنر است منتشر کرد. او در یک کار گروهی با Tiësto روی دو پروژه کار کرد که که نتیجه ی آن Major League – "Wonder Where You Are?" و Alibi – "Eternity" بود که دومین اثر موفقیت بزرگی کسب کرد و به عزویت Vandit Records (علامت و نشان دی جی بزرگ، Paul van Dyk) در آمد.

آرمین ون بورن در تگزاس ۹ آگوست ۲۰۰۸


۲۰۰۰ – ۲۰۰۴: A State of Trance و ۷۶

در سال ۲۰۰۰ ون بورن مجموعه‌های تلفیقی خود را شروع کرد. اولین آلبوم تلفیقی او نیز A State of Trance نام داشت که بیش از ۱۰۰۰۰ نسخه فروخت. آلبوم دومش Basic Instinct نام داشت که بعضی قطعاتش با استقبال خوبی مواجه شد. سومین آلبوم تلفیقیش به نام In Motion در ۶ آگوست ۲۰۰۱ منتشر شد که در سبک ترنس واقعی بود که در آمریکا بسیار آشنا بود. آلبوم چهارم به نام Transparence در ۲۰۰۲ منتشر شد. در مارس ۲۰۰۱ ون بورن نمایش دو ساعته ی رادیویی خود به نام A State of Trance که صورت هفتگی بود را آغاز کرد، در آن آخرین قطعات موسیقی مشهور سبک ترنس را در آن اجرا می‌کرد. برای پیدا کردن لیس کاملی از ایستگاه‌های رادیویی که این برنامه را پخش می‌کنند می‌توان به قسمت ASOT در سایت ون بورن مراجعه کرد. در ۲۰۰۴ ون بورن موسیقی زمینه‌ای سریال ۲۴ را به صورت آهنگ ترنس ریمیکس کرد. در اکتبر ۲۰۰۲، ون بورن مقام پنجم را در ۱۰۰ دیجی برتر مجله ی دیجی کسب کرد و در طول سال به مقام سوم رسید و برای سه سال بعد هم این مقام را حفظ کرد. در ۲۰۰۶ کارهای ون بورن او را به مقام دوم، پایین تر از پاول ون دایک قرار داد. نهایتا در سال ۲۰۰۷ ون بورن مقام اول را در ۱۰۰ دیجی برتر مجله ی دیجی کسب کرد و این مقام را برای سه سال پیاپی یعنی تا سال ۲۰۱۰ کسب کرد. در ژئن ۲۰۰۳ ون بورن اولین آلبوم استودیویی خود را به نام ۷۶، که از سال تولدش (۱۹۷۶) گرفته شده بود منتشر کرد.

۲۰۰۵ – اکنون: Shivers، Imagine و Mirage

در ۸ آگوست ۲۰۰۵ ون بورن دومین آلبوم استودیویی خود به نام Shivers را منتشر کرد. در این آلبوم هنرمندانی مثل نادیا علی - خواننده ی آمریکایی پاکستانی، جاستین سویسا - خواننده ی انگلیسی و گروه ترنس دونفره ی گابریل و دِرِسدِن حضور داشتند. در ۱۱ نوامبر ۲۰۰۶ او یک اجرای زنده با ست تکی ۹ ساعته برای ۱۱۰۰۰ طرفدار به نام "فقط آرمین" را برای دمین بار در آهولی روتردام برگزار کرد. ون بورن در ۱۷ آوریل ۲۰۰۸ سومین آلبوم استودیویی خود را به نام Imagine منتشر کرد که در جدول آلبوم‌های هلند مقام اول را به دست آورد. در ۱۹ آوریل ۲۰۰۸ او سومین اجرای "فقط آرمین" را این بار در شهر جاربوورزِ آتریچ در هلند برگزار کرد. که مورداستقبال ۱۶۰۰۰ طرفدار قرار گرفت و به صورت زنده از تلوزین ملی هلند پخش شد. در نیمه ی دوم سال ۲۰۰۸ او این نمایش را تا استرالیا، رمانی، لهستان، بلژیک و یک برنامه ی ویژه به نام عیدی سال نو در لس آنجلس گسترش داد. در ۲۹ ستامبر ۲۰۰۸ آرمین جایزه ی دی جیِ "بهترین دی جی سبک ترنس" را در ایبیزا در کنار نامزدهایی مثل فرری کورستن، تیِستو و پاول ون دایک دریافت کرد. در ۱۲ژانویه ی ۲۰۰۸ون بورن معتبرترین جایزه ی موسیقیایی هلند یعنی "Buma Cultuur Pop Award" را دریافت کرد. در ۲۰۰۹، شرکت فورین Foreign Media Games اعلام کرد در حال تولید یک بازی به نام In The Mix: Featuring Armin van Buuren است که قرار است در سال ۲۰۱۰ برای کنسول Wii منتشر شود. او با برادر گیتاریس خود در آبوم ۲۰۰۸ خود به نام Imagine و نمایش عیدی سال نوی ۲۰۰۹ در لس آنجلس همکاری کرد. در ۳ مارس ۲۰۱۰ ون بورن جایزه ی معتبر چنگ طلایی را برای کارهای موسیقیایی خود دریات کرد. در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۰ اعلام شد که چهارمین آلبوم استودیویی او به نام Mirage در ۱۰ ستامبر منتشر می‌شود. اولین تک آهنگ، "Full Focus" در فروشگاه iTunes در نیمه شبِ ۲۴ ژوئن منتشر شد. آهنگ در هلند رتبه ی ششم را کسب کرد. در ۱۲ ستامبر ۲۰۱۰ نمایش رادیویی جدیدش به نام "A State of Sundays" را که به صورت هفتگی و ۲۴ ساعته بود را آغاز کرد. در ۲۰ اکتبر ۲۰۱۰ جایزه مشهور ترین دی جی بین المللی را توسط Golden Gnomes دریافت کرد. در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۰ که چهار سال متوالی مقام دی جی برتر را کسب کرده بود به عنوان مشهورترین دی جی جهان معرفی شد.

A State of Trance ۵۰۰ (ASOT 500)

ون بورن برای به یاد ماندنی کردن دهمین سالگرد و همچنین پانصدمین اجرای نمایش رادیویی A State of Trance پنج نمایش، در پنج قاره، طی پنج هفته ی متوالی، با هنرمندان متفاوت اجرا خواهد کرد. اولین نمایش در ۱۹ مارس ۲۰۱۱ در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی برگزار شد. نمایش بعدی در میامی در "فستیوال فراتر از موسیقی" در ۲۷ مارس برگزار شد. سه نمایش دیگر هم برای اجرا در بوینس آیرس آرژانتین، دِن بوچ هلند و سیدنی استرالیا برنامه ریزی شده‌اند.

بازی کامپیوتری

در نوامبر ۲۰۱۰ یک بازی برای کنسول بازی نینتندو ووی منتشر شد به نامIn the Mix featuring Armin van Buuren

نوع مطلب :
برچسب ها :

پنجشنبه 20 مرداد 1390


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :